Wie zijn wij

Thebe is een grote zorgorganisatie met vestigingen in west- en midden Brabant. Dat betekent dat er meerdere locaties zijn met elk een eigen vrijwilligerscoördinator.
Hieronder zie je per locatie de verschillende vrijwilligerscoördinatoren en hoe je hen het beste kunt bereiken.

Onze coördinatoren zijn ...

Annemarieke Lamper

Vrijwilligerscoördinator

Aeneas


annemarieke.lamper@thebe.nl

Joyce van den Broek

Vrijwilligerscoördinator

Brabantpark


joyce.van.den.broek@thebe.nl

Yvonne Jacobs

Vrijwilligerscoördinator

De Clossenborch


yvonne.jacobs@thebe.nl

Anja van den Broek

Vrijwilligerscoördinator

De Geerhof


anja.van.den.broek@thebe.nl

Lizette van Miert

Vrijwilligerscoördinator

De Geerhof & De Hoogt


lizette.van.miert@thebe.nl

Carla van Dongen

Vrijwilligerscoördinator

De Hoogt


carla.van.dongen@thebe.nl

Alexandra Oostvogels

Vrijwilligerscoördinator

De Hillen & Hagedonk


alexandra.oostvogels@thebe.nl

Linda Bakx

Vrijwilligerscoördinator

De IJpelaar


linda.bakx@thebe.nl

Joset de Groot

Vrijwilligerscoördinator

De Vloet


joset.de.groot@thebe.nl

Silvia Scholten

Vrijwilligerscoördinator

Don Sarto, Erasplaats, Kloosterpad


silvia.scholten@thebe.nl

Jenny van Gool

Vrijwilligerscoördinator

Elisabeth


jenny.van.gool@thebe.nl

Lisette de Kievit

Vrijwilligerscoördinator

Elisabeth


lisette.de.kievit@thebe.nl

Marianne Achterberg

Vrijwilligerscoördinator

Guldenakker & Heuvel


marianne.achterberg@thebe.nl

Marian de Jongh

Vrijwilligerscoördinator

Haga


marian.de.jongh@thebe.nl

Angela Ghafoerkan

Vrijwilligerscoördinator

Haga


angela.ghafoerkan@thebe.nl

Judith van Dongen

Vrijwilligerscoördinator

Janshove


judith.van.dongen@thebe.nl

Paula Oomen

Vrijwilligerscoördinator

Janshove


paula.oomen@thebe.nl

Zinnia de Pijper

Vrijwilligerscoördinator

Liesbosch


zinnia.de.pijper@thebe.nl

Gerda Jongenelis

Vrijwilligerscoördinator

Liesbosch


gerda.jongenelis@thebe.nl

Nicky Oele

Vrijwilligerscoördinator

Lucia


nicky.oele@thebe.nl

Emilie Dieduksman

Vrijwilligerscoördinator

Park Stanislaus


emilie.dieduksman@thebe.nl

Marian van Kaam

Vrijwilligerscoördinator

Park Stanislaus


marian.van.kaam@thebe.nl